Přípravy v plném proudu!

Jen co si členové sboru trošičku odpočinuli během vánočních prázdnin, už je čekalo tradičně netradiční soustředění v penzionu Ráztoka na Rusavě. Netradiční svým brzkým termínem, který se křížil s prvním kolem prezidentských voleb, a protože je ve sboru nezanedbatelný počet zletilých žáků a tedy voličů, vydali jsme se po večeři na romantickou procházku,vyzbrojeni voličskými průkazy, baterkami a reflexními pásky do 2km vzdálené volební místnosti splnit svoji občanskou povinnost.

Na zkouškách se pilně věnujeme nácviku písní do chystané hudební revue Sedmáci a vždy se těšíme, co na nás ušije choreografka Julie Bakovská s režisérkou Veronikou Drábkovou.

Abychom si čekání do červnové premiéry ještě trochu zpestřili, pojedeme opět reprezentovat gymnázium na regionální kolo soutěže gymnaziálních pěveckých sborů Gymnasia Cantant do Brna a to ve středu 28. 3.

Držte nám pěsti, přehlídky se účastní celkem 36 sborů z celé ČR a jen v Brně bude konkurenčních sborů 14.

Generálku už máme za sebou, PS GJŠ svým krátkým vystoupením v neděli 18. 3. přivítal účastníky a hosty ústředního kola Matematické olympiády 2018.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *